de Eendracht Maasdijk

 

Verenigingsuitslagen 2023


Uitslagen

Roosendaal 08-04-2023 winnaar Lemar Pigeons (1 en 2)

Lennik 15-04-2023 winnaar Lemar Pigeons

Bierges 23-04-2023 winnaar Pim & Bianca de Koning (1 en 2)

Quievrain 30-04-2023 winnaar Jaap Boon

Niergnies 06-05-2023 winnaar Pim & Bianca de Koning, tevens 1e in samenspel Westland

Pont St. Maxence 13-05-2023 winnaar Pim & Bianca de Koning

Pointoise 20-05-2023 winnaar Lemar Pigeons (1 en 2)

Niergnies 27-05-2023 winnaar Kester / Verhoef

Vierzon 27-05-2023 winnaar P. Solleveld & Paloma

Melun 03-06-2023 winnaar Lemar Pigeons, tevens 1e in samenspel Westland

Niergnies 10-06-2023 winnaar Lemar Pigeons, tevens 1e in samenspel Westland

Nevers 11-06-2023 winnaar Kester / Verhoef, tevens 1e in samenspel Westland

Bordeaux 11-06-2023 winnaar M.J.A. Rodenrijs

St Vincent 16-06-2023 winnaar P. Solleveld & Paloma

Morlincourt 17-06-2023 winnaar Kester / Verhoef (1 en 2)

Niergnies 24-06-2023 winnaar Pim & Bianca de Koning

Tours 24-06-2023 winnaar Ton Spierenburg

Pau 24-06-2023 winnaar A. Mosterd

Bordeaux 30-06-2023 winnaar G. v.d. Ende

Agen 30-06-2023 winnaar P. Solleveld & Paloma ( 1 t/m 3)

Pointoise 02-07-2023 winnaar Lemar Pigeons (1 en 2)

Barcelona 07-07-2023 winnaar P. Solleveld & Paloma ( 1 en 2)

Cahors 07-07-2023 winnaar P. Solleveld & Paloma

Quievrain 07-07-2023 winnaar Kester / Verhoef (1 t/m 5)

Vierzon 07-07-2023 winnaar Kester / Verhoef

Duffel 15-07-2023 winnaar T. Spierenburg (1 t/m 3)

Pointoise 15-07-2023 winnaar N. Bijlaard

St. Vincent 16-07-2023 winnaar P. Solleveld & Paloma (1 t/m 5), tevens 1e in samenspel Westland

Marseille 21-07-2023 P. Solleveld & Paloma (1 t/m 4), tevens 1e in samenspel Westland

Tarbes 21-07-2023 P. Solleveld & Paloma (1 en 2)

Quievrain Vitesse 22-07-2023 winnaar Pim & Bianca de Koning

Quievrain Jong 22-07-2023 winnaar Lemar Pigeons

Issoudun 22-07-2023 winnaar Kester / Verhoef, tevens 1e in samenspel Westland

Niergnies 29-07-2023 winnaar G. Verkade

Fontenay 29-07-2023 winnaar Jaap Boon, tevens 1e in Rayon West van afdeling 5

Bergerac 29-07-2023 winnaar Gebr. Middelburg

Narbonne 30-07-2023 winnaar P. Solleveld & Paloma (1 t/m 4)

Niergnies 04-08-2023 winnaar Pim & Bianca de Koning tevens 1e in samenspel Westland

Chateauroux 05-08-2023 winnaar Pim & Bianca de Koning (1 en 2)

Perpignan 07-08-2023 winnaar P. Solleveld & Paloma (1 t/m 3)

Duffel 12-08-2023 winnaar G. Verkade (1 en 2)

Pont St. Maxence 12-08-2023 winnaar Jaap Boon

Bierges 19-08-2023 Jong winnaar Ton Sperenburg (1 t/m 3)

Bierges 19-08-2023 Natour winnaar G. Verkade (1 en 2)

Quievrain 26-08-2023 winnaar Kester / Verhoef, tevens 1e in samenspel Westland

Pointoise 27-08-2023 winnaar Ton Sperenburg

Niergnies 02-09-2023 winnaar Pim & Bianca de Koning (1 en 2)

Melun 02-09-2023 winnaar Pim & Bianca de Koning, tevens 1e in rayon West

Niergnies 09-09-2023 Jong winnaar Pim & Bianca de Koning

Niergnies 09-09-2023 Natour winnaar Ton Sperenburg

Sens 16-09-2023 winnaar Kester / Verhoef (1 en 2)

 

Kampioenschappen Grote Fond NPO en ZLU

 

 

Startpagina - Verenigingsuitslagen - Promotie activiteiten - Uitslagen nationaal inkorfcentrum