de Eendracht Maasdijk

 

Verenigingsuitslagen 2018


Uitslagen

Oudenaarde 7-4-2018 winnaar Lemar Pigeons (1 en 2)

Moeskroen-Menen 14-4-2018 winnaar Pim & Bianca de Koning, tevens 1e in samenspel Westland

Arras 21-4-2018 winnaar Kester - Verhoef ( 1 t/m 4)

Peronne 28-4-2018 winnaar Geerbos Pigeons

Pointoise 5-5-2018 winnaar Kester - Verhoef, tevens 1e in samenspel Westland

Fontenay sur Eure  12-5-2018 winnaar Lemar Pigeons, tevens 1e in Rayon West (10.791 d.) en snelste van afdeling 5 (30.985 d.)

Pointoise 19-5-2018 winnaar Kester - Verhoef

Peronne 26-5-2018 winnaar Kester - Verhoef

Gien 26-5-2018 winnaar Ton Spierenburg

Pont St. Maxence 3-6-2018 winnaar Pim & Bianca de Koning

Laon 10-6-2018 (Vitesse) winnaar Kester - Verhoef

Laon 10-6-2018 (Dagfond) winnaar Kester - Verhoef

Sezanne 16-6-2018 winnaar Pim & Bianca de Koning

Chateauroux 22-6-2018 winnaar Kester - Verhoef

Melun 30-6-2018 winnaar Kester - Verhoef

Duffel 7-7-2018 (Vitesse) winnaar Kester - Verhoef

Duffel 7-7-2018 (Jong) winnaar N. Bijlaard

Argenton 7-7-2018 winnaar Jaap Boon

Oudenaarde 14-7-2018 (Vitesse) winnaar Lemar Pigeons

Oudenaarde 14-7-2018 (Jong) winnaar Pim & Bianca de Koning, tevens 1e in samenspel Westland

Moeskroen-Menen 21-7-2018 (Vitesse) winnaar Kester - Verhoef (1 t/m 3)

Moeskroen-Menen 21-7-2018 (Jong) winnaar Kester - Verhoef (1 t/m 3)

Chateauroux 21-7-2018 winnaar Kester - Verhoef (1 en 2), tevens 1e in samenspel Westland

Moeskroen-Menen 4-8-2018 (Jong) winnaar J. Zwemstra

Chateauroux 4-8-2018 winnaar Kester - Verhoef

15-6-2018 St. Vincent, winnaar Noordam - Vijverberg

22-6-2018 Bordeaux, winnaar M. Rodenrijs

22-6-2018 Pau, winnaar P. Solleveld & Paloma

29-6-2018 Agen, winnaar P. Solleveld & Paloma

6-7-2018 Dax, winnaar v.d. Hoeven - Vis

7-7-2018 Barcelona, winnaar P. Solleveld & Paloma

13-7-2018 Agen, winnaar Noordam Vijverberg

13-7-2018 St. Vincent, winnaar P. Solleveld & Paloma

20-7-2018 Marseille, winnaar P. Solleveld & Paloma

27-7-2018 Narbonne, winnaar P. Solleveld & Paloma

28-7-2018 Bergerac, winnaar v.d. Hoeven - Vis

3-8-2018 Perpignan, winnaar P. Veenman

3-8-2018 Perigueux, winnaar A. Mosterd

Peronne 11-8-2018 winnaar Ton Spierenburg

Duffel 18-8-2018 winnaar Kester - Verhoef

Pont St. Maxence 18-8-2018 winnaar Ton Spierenburg 

Oudenaarde 25-8-2018 winnaar Kester - Verhoef (1 en 2)

Pointoise 25-8-2018 winnaar Pim & Bianca de Koning

Quievrain 1-9-2018 winnaar Pim & Bianca de Koning (1 t/m 3)

Fontenay 1-9-2018 winnaar Ton Spierenburg (1 en 2)

Peronne 8-9-2018 winnaar Pim & Bianca de Koning (1 t/m 7), tevens 1 t/m 7 in samenspel Westland

Pont St. Maxence 8-9-2018 winnaar Kester - Verhoef (1 t/m 10)

Peronne 15-9-2018 winnaar Pim & Bianca de Koning (1 t/m 11)

Melun 15-9-2018 winnaar Kester - Verhoef

 

Kampioenschappen overnachtvluchten NPO en ZLU

 

Startpagina - Verenigingsuitslagen - Promotie activiteiten - Uitslagen nationaal inkorfcentrum - Leden